:

Забули пароль?
RSS-канал
Новини ЗМІ

Новини: Бориспільці долучилися до Всеукраїнської акції «Ланцюг єднання»>>Майстер-клас «Великодня писанка»>>Представники християнської спільноти міста Борисполя пройшли Хресною дорогою>>Міський голова провів засідання виконавчого комітету міської ради>>Службою у справах дітей та сім’ї проведений профілактичний рейд по місту Борисполю   Оголошення:Майстер-клас із писанкарства>>Виставка екзотичних тварин «Живі джунглі»>>Всеукраїнська громадська акція «Ланцюг Єднання»>>Про скликання п’ятдесят першої сесії міської ради VІ скликання >>Хресна Дорога
Перевірка документів закінчилася стріляниною Надрукувати Надіслати ел. поштою

Перевірка документів закінчилася стріляниноюНаражаючи себе на смертельну небезпеку, співробітник броварської міліції кинувся голіруч на озброєного нападника. По обіді 28 січня м. Бровари сколихнула шокуюча новина: у відділенні паспортної служби, що знаходиться на вул. Незалежності, стрілянина. До речі, це той будинок і саме той під’їзд, куди декілька років тому влучила ракета, що стало подією №1 у світі.

Зі слів начальника Броварського відділу зв’язків з громадськістю Миколи Жуковича, «працівники ДАІ проводили звичайну перевірку на дорогах міста». Машина, де знаходилось 2 особи кавказької національності, привернула увагу інспекторів. «Вони вирішили зупинити автомобіль, — коментує М. Жукович, — і перевірити документи, яких водій та пасажир, як виявилось, при собі не мали. Для встановлення осіб, чоловіків доставили у відділення паспортної служби».

За фактом порушення паспортного режиму працівник Державтоінспекції почав складати відповідний рапорт стосовно затримання та причини доставки громадян, без документів до паспортного столу. «В кімнаті знаходився працівник міліції та двоє затриманих. Раптом один із них вихопив зброю у працівника правоохоронних органів та почав у нього стріляти», — говорить М. Жукович.

Перевірка документів закінчилася стріляниною

Врятувало міліціонера тільки те, що його табельна зброя була на запобіжнику. Двері приміщення були у зачинені і, коли у них почали стукати, нападник спрямував вогонь уже в той бік. «Як я встиг зрозуміти, — говорить М. Жукович, — через двері затриманий поранив одного цивільного».

Скориставшись тим, що нападник на мить відвернув від нього свою увагу, обеззброєний працівник міліції просто накинувся на зловмисника та намагався заламати йому руки. У ході боротьби правопорушник почав хаотично стріляти. Але траєкторія руху кулі, яка рикошетом відскочила від стіни, виявилась смертельною для самого ж стрілка. Пробивши артерію на нозі, куля стала причиною надмірної кровотечі, внаслідок чого затриманий помер на місці. Друга куля влучила у напарника зловмисника, але лише поранила його. Наразі той знаходиться у лікарні під вартою.

«Стан здоров’я працівника міліції поки що невідомий», — доповнює Микола Жукович. — Буде порушена кримінальна справа за фактом нападу на працівника міліції. Міру покарання визначить суд, залежно від стану здоров‘я та ступеня завданих травм, які отримав правоохоронець під час знешкодження зловмисників».

Неможливо не відзначити справжній героїзм працівника міліції, який, наражаючи себе на смертельну небезпеку, вступив у боротьбу з озброєним нападником. У час суцільної недовіри до правоохоронних органів, цей вчинок сприймається як диво.

Олена Гайова-Мамикіна

«ВІСТІ»