:

Забули пароль?
RSS-канал
Новини ЗМІ

Новини:Міський голова провів особистий прийом громадян>>Засідання виконавчого комітету міської ради>>У рамках рок-фестивалю збирали кошти для армії>>Відбулося засідання міської ради>>Малюємо про корупцію   Оголошення:Шановні бориспільці та гості міста! Запрошуємо вас на заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.>>Про скликання п’ятдесят п’ятої сесії міської ради VІ скликання>>Запрошуємо долучитися до благодійної акції "Допоможіть дітям героїв!">>Шановні платники! Отримайте безкоштовні електронні ключі!>>Шановні бориспільці! Запрошуємо вас на фестиваль "Козацька варта"
Про джаз і компот Надрукувати Надіслати ел. поштою

Днями у столичній галереї «Майстер-клас» відбувся сотий джазовий концерт авторського проекту Олексія Когана «Тема з варіаціями.Live», який відвідали бориспільці: організатор фестивалю «Музичний Компот» Борис Шапіро, голова Молодіжного парламенту Вікторія Шевц, директор Дитячої музичної школи Лариса Іваненко та Олена Ламаш, керівник ТРЦ «Аеромол».

Члени оргкомітету фестивалю «Музичний Компот» зустрілися з Олексієм Коганом, відомим радіоведучим, завдяки якому українці знають про джаз все або майже все.

Під час зустрічі йшлося про роботу над фестивалем, українську школу джазу, молодих виконавців тощо. Олексій Коган, у свою чергу, розповів про власний проект «Тема з варіаціями.Live».

«Основна мета — дати можливість українським музикантам частіше зустрічатися зі слухачами, презентувати свої авторські проекти, а слухачам — насолоджуватися якісною музикою. Поступово зросте відвідуваність наших маленьких концертів. Вже зараз про них можна говорити як про своєрідний клуб за інтересами, який, без сумніву, урізноманітнить джазове життя столиці».

Після розмови був чудовий концерт, де виступили Picasso Jazz Trio, гітарист Володимир Лихошва, Наталя Лебедєва, яка минулого року, до речі, виступала й на «Музичному Компоті», та ще багато відомих джазових музикантів.

Запитання до організаторів бориспільського фестивалю:

— Що для вас джаз і чому докладаєте зусиль, аби він гостював у Борисполі?

Вікторія Шевц:

— Допомогти з організацією бориспільського фестивалю мене запросив Борис Шапіро, який є ідейним натхненником заходу. Для мене це цікава і нова можливість розвиватись, тому погодилася. Фестиваль «Музичний Компот» потрібен місту, оскільки це широкоформатна культурна подія, і бориспільці мають її побачити і оцінити.

Глава правління АБ «Старокиївський банк» Юрій Яременко, партнер «Музичного Компоту»:

— Джаз – це стан душі! Він настільки багатогранний, що дає можливість кожній людині проявити власні емоції. Чарівність джазу, його цінність невичерпні, джаз – це імпровізація. Зрозуміти його неможливо, його необхідно полюбити. Ця музика різноманітна, так само, як і почуття людини. Під його ритми можна мріяти, сумувати, закохуватися. Одним словом, відчуваєш смак життя. «Старокиївський банк» бере активну участь у житті міста Бориспіль. Фестиваль подарує мешканцям міста яскраві враження від якісної живої музики та від спілкування з однодумцями. Тож бажаю всім приємного вечора джазу від «Старокиївського банку»!

Олена Ламаш:

— Джаз — це музика душі, зрозуміла без слів. Вона викликає відчуття гармонії, спокою і миру. До заходу ми спеціально перенесли на травень день народження «Aeromall», і одним з подарунків жителям Борисполя якраз і стане Aeromall blues party — це заключний день фестивалю «Музичний компот». Aeromall — це центр подій та яскравих вражень, саме тому ми хочемо подарувати жителям чудову музику, доброзичливу атмосферу, і внести свій вклад у культурний розвиток міста.

Досьє:

Олексій Коган, народився 10 листопада 1957 в Києві.

Закінчив музичну школу за класом скрипки, Київський інститут культури (заочно), бібліотечний факультет (1978-82), «Музична бібліографія».

З 1991 на радіостанціях «Промінь», «Континент», «Nostalgie», «Super Nova» підготував понад 5 тисяч радіопрограм. Нині веде програми на «MusicRadio» і «Радіо Ера FM». Член редколеґії журналу «Джаз Квадрат», представник України в Европейській джазовій федерації, член Міжнародної джазової асоціації журналістів (з 11.2002), кавалер найвищої нагороди Польщі в галузі культури ордену «Заслуги для польської культури». Автор понад 700 газетних і журнальних публікацій в Україні, Польщі, США.

Організатор фестивалю «Jazz in Kiev 2011».

Володіє англійською, польською мовами.

< Попер.   Наст. >